Peníze Tree - jak je správně zasadit, aby byly peníze uchovány

Strom peněz je mnohým známý. Název dostal podle kulatých listů, které vypadají jako mince. Je mu připisována schopnost přilákat peníze do domu. Ne každý ví, jak zasadit strom peněz, aby peníze zůstaly.

Vlastnosti výsadby Crassula v květináči

Ať už se při pěstování tlusté ženy sledují jakékoli ezoterické cíle, je důležité vzít v úvahu zvláštnosti pěstování a péče o ni.

Crassula

Crassula se snadno pěstuje. V péči je nenáročná. Pro výsadbu crassula můžete použít zakoupenou půdu pro kaktusy nebo sukulenty. Pokud je to možné, půdu pro výsadbu byste si měli připravit sami.

Za tímto účelem vezměte a promíchejte následující substráty:

 1. Rašelina - 1/2 dílu;
 2. Sodová země - 1 díl;
 3. Písek, nejlépe velký - 1 díl;
 4. Listová půda - 1 díl.

Důležité! Crassula netoleruje dobře zamokření, proto je na dno květináče položena silná vrstva drenáže.

Stonek tlusté ženy je zasazen do hloubky 5 cm, aby se ze stromu stal živý talisman, při jeho výsadbě je třeba provést speciální rituál.

Feng Shui rituál při přistání

Poté, co je připraveno vše, co k výsadbě potřebujete, můžete při výsadbě stromu peněz přemýšlet o rituálu. Podle esoterických učení se ve středu provádí výsadba Crassuly, aby se do domu přilákaly peníze.

Na odtok je umístěno 6 nebo 8 mincí stejné nominální hodnoty. Právě tato čísla na východě jsou spojena s bohatstvím. Může to být jak ruský rubl, tak mince z Číny. Měly by být umístěny na dně hrnců lícem dolů.

Zasazování spiknutí

Když položíte minci, musíte říci následující slova: „Nechte v domě vyrůst strom. Přinese mi spoustu peněz. Pokryju minci na vlhkém kousku země. Přinesu do domu velký plat. Bohatí lidé poskytnou velkorysost. Už nebudu cítit starosti s penězi. Může být tak přikázáno! Ano, třikrát splněno! Klíč je zamčený! Amen. Amen. Amen.".

Po rituálu je strom zasazen obvyklým způsobem.

Kromě tohoto spiknutí existuje ještě další. Při vykládání mincí se vyslovují tato slova: „Coin to coin, leaf to leaf.“ Poté, co jsou všechny mince položeny na drenáž, musíte říci toto: „Rostete a já kvetu v bohatství. To je moje vůle. Může to tak být! “.

Po výsadbě jsou rostliny zalévány slovy: „Abys kvetl v bohatství, ponesu tvé bohatství.“

Rituály k přilákání peněz

K posílení energie tlusté ženy lze použít i jiné rituály. Může to být například spiknutí se stromem peněz se sedmi svíčkami.

Toto spiknutí bude vyžadovat:

 • crassula;
 • 7 kostelních svíček;
 • 7 kopejek;
 • sklenice vody;
 • spiknutí text na papíře.

Spiknutí musí být provedeno o půlnoci. Svíčky jsou umístěny do kruhu kolem tlusté ženy a zapáleny. Zalévající Crassulu říkají spiknutí: „Vkládám mince do černé země, tiše ukradnu peníze ze stromu. Nechte ho rozkvétat v mém domě a přineste s sebou spoustu bohatství. Odháněl jsem nedostatek peněz, kámen už nebude šlápnout na práh. Amen! Amen! Amen!". Po přečtení spiknutí je v zemi pod stromem zakopána mince. Rituál se opakuje sedmkrát.

Poté, co svíčky dohoří, jsou zabaleny do papíru s textem spiknutí a pohřbeny na vzdáleném místě.

Další jednoduchý, ale účinný rituál lze provést s tlustou ženou.Chcete-li to provést, musíte si také zakoupit 7 svíček. Na stůl je položen hrnec Crassuly. V jeho blízkosti svítí vařené svíčky. Šeptem řekněte stromu následující slova: „Strom je strom, proslavili vás peníze. Ať se v mém domě vždy najdou peníze, a vy rostete - rozdáváte bohatství. Amen!".

Důležité! Rituál nebo spiknutí funguje nejlépe, pokud je tlustá žena pěstována nezávisle na malém výhonku.

Ať si člověk zvolí jakýkoli rituál, peníze přinese, pouze pokud věříte v jeho účinnost.

Crassula se snaží přilákat peníze

Vysazení tlusté ženy podle pravidel feng shui nestačí. Aby živý talisman správně fungoval, musíte znát pravidla péče o něj.

Měl bys mluvit s květinou. Předpokládá se, že Crassula si na svého majitele zvykne a pomáhá mu dosáhnout pohody.

Během kultivace Crassuly musí být z listů odstraněn prach. To se děje nejen pro zdraví rostliny, ale také pro přilákání peněz. Otřením prachu z listů sdílí majitel svoji energii s rostlinou a připojí se k peněžnímu toku.

Tučnou ženu musíte v létě zalévat jednou týdně. V zimě se zalévání snižuje na 1-2krát za měsíc.

Důležité! Signálem pro zalévání je vysušení horní vrstvy země v květináči se stromem.

Při zalévání je vhodné vyslovit spiknutí: „Rostete a kvete v bohatství. Amen".

Dalším prostředkem, jak přilákat peněžní tok, je červená stuha zavěšená na vzrostlém stromu. Na radu mistrů feng shui na něj musíte pověsit tři čínské mince. To posílí vliv stromu peněz.

Jak pěstovat živý talisman

Pokud člověk plánuje pěstovat Crassulu jako talisman, který přitahuje bohatství, pak nákup dospělého stromu nestojí za to. Mělo by se pěstovat nezávisle na listu nebo řezu. Je lepší brát rostlinný materiál tajně od bohatých lidí.

Musíte zasadit novou rostlinu pomocí výše popsaných rituálů. Před přistáním můžete požádat Crassulu o ochranu a pohodu. Při péči o ni musíte mluvit se stromem.

Strom bude plnit své funkce talismanu pouze v určité oblasti domu. Podle učení feng-šuej je oblastí bohatství a prosperity jihovýchodní strana domu. Nejlepší je umístit hrnec s tlustou ženou do kanceláře.

Transplantace Crassula doma

Crassulu je lepší přesadit na jaře. Může být přesazen do nového květináče nebo množen pomocí řízků nebo listů.

Pravidla pro výsadbu crassula z řezu

Tlustá žena je nenáročná rostlina. Jeho výhonky se snadno zakořenily v zemi. Plnohodnotná rostlina může být dokonce pěstována z listu.

Stopka tlusté ženy s kořeny

Podrobný plán přistání se skládá z následujících bodů:

 1. Připravte si malý hrnec.
 2. Odlomenou stopku vložte do vody ke kořenům. Kořeny se objeví za 3 týdny.
 3. Kupte si nebo si vytvořte vlastní půdu pro výsadbu.
 4. Poté, co se na řezu objeví kořeny, můžete začít s výsadbou. Jakákoli drenáž se nalije na dno hrnce.
 5. Země je nalita do drenáže.
 6. V zemi vytvořte prohlubeň ne větší než 5 cm, vložte do ní sazenici a přidejte další zeminu.
 7. Utlačte půdu kolem stonku a zalijte strom.

Důležité! Chcete-li zasadit řízky, musíte si vzít malý hrnec. Jak roste, strom je přesazen do širokých, mělkých květináčů.

Crassula může být zasazen bez tvorby kořenů. Odlomená stopka se nechá 2-3 hodiny na stole, aby se řez usušil. Během této doby se připraví hrnec půdy. Sazenice je vysazena bez kořenů stejným způsobem jako výše popsaným způsobem.

Někdy se kořeny poblíž stonků objevují na mateřské rostlině. Takové sazenice lze okamžitě zasadit do země.

Stonka s kořeny

V průběhu roku mohou z větví bastarda spadnout listy. Pokud se v budoucnu plánuje reprodukovat květinu, nedotýkejte se jich. Pro rychlé zakořenění je vhodné listovou stopku posypat zeminou.

Na jaře je list s kořeny opatrně odstraněn z květináče s mateřskou rostlinou a zasazen do nového květináče.

Naklíčený bastardský list

Okamžitě můžete zasadit list samostatně, aniž byste čekali, až se zakoření ve starém květináči. Prohlubněte jej rukojetí ne více než 1/3 délky. Zakryjte horní část sklenicí nebo sklenicí. Takový skleník musíte větrat třikrát denně. 4 týdny po výskytu kořenů se skleník odstraní.

Kdy transplantovat Crassulu

Peníze strom by měl být transplantován na první 3 roky každý rok. V budoucnu se transplantace provede, protože hliněné kóma je naplněna kořeny. Mnoho lidí se ptá, jak přesunout křehký strom peněz do jiného hrnce. Je lepší ji přesadit překládkou, aby nedošlo k zlomení větví, je crassula transplantována společně.

Na dno nového hrnce se nalije drenáž a trochu zeminy. Přesazený strom je vyjmut z malého hrnce a položen se zemí do nového květináče. Prázdná místa jsou vyplněna zeminou.

Důležité! Jakýkoli hrnec, který se rozhodnete nasadit, by měl mít drenážní otvory.

Po transplantaci je krasulla dobře napojena. Další péče spočívá ve zalévání, hnojení a otírání listů.

Kvetoucí crassula

Crassula, i bez květin, přitahuje oko. S trochou snahy tvarovat korunu lze vytvořit krásnou skupinu devero nebo keřů ve stylu bonsai. V jakékoli formě bude tato rostlina zdobit místnost. Pokud tlustá žena kvete, pak její majitel musí počkat na velké zisky.

host
0 komentáře

Pokojové rostliny

Zahrada